| Adaaaaaaaa123 a întrebat:

Sunt împreună cu un băiat, nu de mult timp și vorbim despre absolut orice. De obicei, el deschide subiectele și mi-a zis sa mai deschid și eu. Dar eu nu prea am idei. Da, am 19 ani, dar depinde și de cât de bogat am vocabularul etc. Și ce-i drept, nu ma pricep deloc sa deschid eu subiecte și se supără din cauza asta. Mă puteți ajuta?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

"se supără din cauza asta"

Daca asta e motiv de suparare, in contact cu adevaratele tale defecte (ca toata lumea are), cum crezi ca o sa reactioneze?
Chestiile astea nu se schimba la o simpla rugaminte. Esti asa de-o viata (ma rog, de-o viata tanara), nu ai cum sa devii brusc alta persoana. Ignora-i critica, nu are decat sa te provoace sa intrebi, sa fii vorbareata. Dar el nu stie cum sa o faca, de aia iti scoate ochii.
La fel ca aia care spun ca gagica lor nu are apetit... Nu se uda... Dar se uita dupa altii.
Scuzati trimiterea.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In viata orice subiect e bine venit dar nu din alea cu injuraturi adresate lui sau de rau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

El e prost. Are vocabular, dar nu știe să se poarte. Pe tine te putem ajuta, dar pe el, nu.

| Celcestietot a răspuns:

Hello! Trebuie să fii mai creativă, atâta tot happy.

| Andreeush a răspuns:

Ce e așa de greu să vorbești?
Nu aveți lucruri în cumun?