| Crazyyyy a întrebat:

Urasc scoala. >:" Voi?laughing)))))

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu.
La scoala inveti sa scrii, citesti. Inveti sa te exprimi, sa poti purta o conversatie civilizata. Inveti lucruri interesante, din toate materiile pe care le faci. Poate nu iti folosesc neaparat in viata, dar sa mananci o inghetata, sa vezi un film, cu ce te ajuta? Mie una mi-a placut de profa de isto de anul trecut, care povestea foarte frumos lectiile. M-a facut sa imi placa istoria pe care inainte o uram.
La scoala iti vezi prietenii, socializezi, razi, glumesti. Aduni amintiri pe care dupa ani si ani le poti povesti prietenilor, sau copiilor: 'Eram odata la ora de mate.', 'Am dat o data un test la fizica...' si tot asa.
Deci Diana, nu, nu urasc scoala.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai am treaba cu ea. Fac parte din programul unei scoli pentru viitorul meu profesional.

| mona a răspuns:

Si eu am urat-o la vremea mea si acum imi pare rau ca nu mi-a placut mai mult dar asta e...

| ROB3RT89 a răspuns:

E doar o amintire oarecum placuta, doar ani de liceu raman in top si de neuitat!

| Demise a răspuns:

Eu nu. Chiar îmi place la şcoală. Aflu lucruri noi şi am mulţi prieteni acolo.

| oOSaritaOo a răspuns:

Trăim acelaşi sentiment. Totuşi îmi place să merg la şcoală să mă întâlnesc cu colegii. oh go on

| Xtadelo a răspuns:

Eu urasc indivizii din scoala.

| KristalPop a răspuns:

Am 21 de ani şi nu mai sunt la şcoală, dar când am fost mi-a plăcut foarte mult.
Am învăţat lucruri necesare, care mai târziu mi-au fost de folos.

| Never4ever a răspuns:

Eu nu.Adica iubesc pauzele:X

| Чернобыль a răspuns:

Eu ador scoala.
Ne ducem la scoala pentru a trai, adica daca nu mergem nu o sa ajungem cineva.

| NikolasXD a răspuns:

Si eu )))

| MerVeilleuX a răspuns:

Me too.

| PISIPISI14 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa