| David_2599 a întrebat:

Daca eu urasc scoala, si ea pe mine... de ce ne mai intalnim?

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Pt ca ei ii place sa te enerveze si tu n'ai cum sa scapi de ea!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pentru ca e obligatoriu timp de 10 ani sa vii regulat la intalnirile cu ea. Apoi, esti liberwinking

| Psihiatra a răspuns:

Legea straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala nu te uraste, ea te invata. Ne-a intrebat odata un prof "Voi de ce mai veniti la scoala daca nu va place?" Si raspunsul a fost "Pentru ca ne obliga parintii"laughing. Este necesara scoala.