| anonim_4396 a întrebat:

Buna scuze pentru categorie dar am nevoie de ajutorrrrr plssss: am nevoie de un ghiozdan bun pentru scoala cls a 8-a sa fie din acela ca geanta nujtu cum sa explic, dala care se tine in lateral nu pe umar helpppp plssss

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Si vrei sa facem cheta ca nu ai bagi, sau ce?

| Turquoise a răspuns:

Http://arch9.okr.ro/......00_700.jpg
Asa? Aduna-te baiete! Gasesti prin orice magazin unde sunt ghiozdane.

| CorinaEm a răspuns:

Mergi la magazin. Ce vrei sa iti facem noi?laughing Legat de chestiile cu "scuze categoria " de ce nu o pui unde trebuie daca tot scrii intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si noi cu ce sa te ajutam? Du-te la magazin si cautawinking

| Cr1sti13 a răspuns:

Un magazin online site desteaptoo

| Cr1sti13 a răspuns:

Chrisstinee sunt baiat nu fata ce sa fac eu cu aia? nimeni nu are un raspuns calumea n-am cui sa dau funda sorry