| OmNom a întrebat:

Hei TPU vreau sa imi achizitionez o tableta si as vrea si imi sugerati voi cateva modele FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

În primul rănd: câţi bani ai? Sunt tablete ce pornesc de la 300 lei (nişte petarde chinezeşti) şi ajung şi la 2.000 (brands like Samsung, ASUS etc). So?

| OmNom explică:

Da asta stiu si eu Bugetul este pana in 1.500 lei dar voiam sa stiu care este mai buna si diferenta intre ele deoarece pot mari bugetul numa sa imi iau ceva ce sa tina nu sa o scapi sau ceva si sa iti iei Adio. Pentru ca cunosc pe cineva cu IPad si nu m-a impresionat deloc caracteristicile sale chiar daca e nout.

| LivingLouder a răspuns:

Incearca Samsung sau Apple celalalte sunt niste prostii