| Sugarglider a întrebat:

Hei TPU!

Vreau sa stiu daca e cineva pe aici care isi aminteste ce spun. Acum cativa ani era o fata pe Youtube, Madalina cred ca o chema, nu sunt sigura 100%. Facea vloguri, tin minte ca avea un Audi TT. Era mai copilaroasa, avea undeva la 20-22 de ani si ii placea rozul. laughing

Tot incerc sa o caut, dar nu gasesc. Nu stiu daca mai face clipuri.

Va multumesc! :d

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca despre ea e vorba: https://youtube.com/c/AncaMadalina