| BiancaI a întrebat:

Hei. Va rog mult sa ma ajutati. Saptamana asta miercuri este ziua profesorului meu de dans. Toti colegii am hotarat sa ii facem un cadou de recunostinta si de multumire pentru tot ce ne-a invatat. Nu stim ce cadou sa ii luam. Idei? Va rog mult

1 răspuns:
| Einstain01 a răspuns:

Ii puteti lua un trofeu pe care sa scrie "cel mai bun profesor" sau,ii organizati o petrecere surpriza. Sau, ii luati un tort, sau sa alegeti melodia lui preferata si sa faceti o coregrafie cu miscarile de dans pe care le-ati invatat de la el, iar apoi, cand terminati veniti cu tortul