| dirtyraccoon a întrebat:

Hei! Vi s-a intamplat sa fiti urati de un grup de persoane sau de o anumita persoana pur si simplu fara motiv, fara sa fi deranjat persoana respectiva, fara macar sa fi vorbit cu ea vreodata?

Răspuns Câştigător
| twistedfella a răspuns:

Da, si persoana aia probabil are prejudecati, te vede cum crede ea ca esti nu cum esti tu cu adevarat, asta o facem cam toti. Compoartate cum esti tu pentru. ca nu trebuie sa dovedesti cuiva ca nu esti asa cum cred ei ca esti. Tu esti tu punct

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Da