| EllyFMS a întrebat:

Hei.

Vreau sa imi mai dau inca o gaura in ureche.

mi-am dat una in vara. dar acum vreau sa imi dau in zgarci, si am auzit ca cica doare foarte foarte tare. as vrea sa stiu daca e adevarat.

funda:*

2 răspunsuri:
| anOnimăăăă a răspuns:

Da este adevarat doare foarte tare si in momentul in care iti dai dar si dupa, cateva zile chiar 1sapt.Ai grija sa nu te infectezi si cu ce iti dai gaura! puppy dog eyes

| AnaMaria_9388 a răspuns:

Doare rau. Doare foarte foarete rau! te poti infecta si iti curge sange mult. Deci sa nu iti faci ca ii si periculos. Dar, daca nu te doare daca iti cade ceva pe picior sau te inteapa un tantar..., sau daca te tai un pic cu cutitul, (CA ESTI FOARTE PUTERNICA) atunci, daca vrei, merita sa inecrci.

SPER CA TE-AM AJUTAT! Plz fundita laughing. paa! pupici multi!