| fede12 a întrebat:

Hei, vreau si eu..niste aplicatii mistoo pentru telefon!
Fundaaa! :*

Răspuns Câştigător
| DanielVălean a răspuns:

Depinde la ce te referi prin aplicatii. Aplicatii sunt multe gen: Prank Mirror e o aplicatie cu modificari de poze la fel ca Photo Warp si Face Off. Incearca-le ca sunt tari toate trei. Alte aplicatii sunt si: Face Changer, Face Changer Video, Bancuri ( scrii in Magazin Play asa si iti da un cerc verde care rade, acolo ai cele mai bune bancuri ), Your Magnifier este o aplicatie cu lupa daca vrei sa maresti scrisul, Animal Sounds cu sunetele animalelor si cam atatea aplicatii tari am eu pe telefon. Daca vrei si jocuri sa-mi ceri ca iti voi da cate vrei. big grin

3 răspunsuri:
| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Instagram, facebook, ask fm.

| KRISTINAxo a răspuns:

Cauta pe Google Play happy Gasesti multe, de la jocuri pana la aplicatii pentru Facebook, Twitter. etc.