| anonim_4396 a întrebat:

Hei :* vreau si eu sa-mi spuna cineva care a facut peeling facial/operatie laser pentru tratarea cicatricelor postacneice sau pistrui...cum este procedura, doare ceva, cum este perioada de recuperare sad va rog mult, dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| yuly04 a răspuns:

Mai bine te dai cu creme pe baza de plante decat sa te faci cu laseru adica peeling pentru ca cunosc o fata care a facut peeling si ia ars fata deci era de recunoscut lasa ca petele si cosurile trec cu timpul decat sa te arzi cu laseru asta e sfatu meu