| Marsupilamii a întrebat:

Heiaaa....Am multe momente in care ma simt plictisita, singura, nu am cu cine vorbi, so...as vrea sa fac cunostinta cu baieti, virtual, sa avem ce povesti, imi place sa ascult oameni, sa dau sfaturi. Cineva din zona Bc, dispus pentru propunerea mea?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Atunci ai venit unde trebuia, TPU.ro! happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poţi să-ţi găseşti alinarea citind cărţi? Pe lângă faptul că te fac mai deşteaptă decât erai în momentul în care ai pus această întrebare, ele nici nu îţi vor face remarci libidinoase.

| dusmanul86 a răspuns:

Intra pe badoo.ro