| Darysan a întrebat:

Ma simt atat de singura și plictisita.
Ce aș putea face când nu am ce face cu cine vorbi? Plus ca e urat afară

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Prepara niste mancare, o sa iti alunge plictiseala big grin

Pentru inceput, gandeste-te exact la ceea ce vrei sa faci cu adevarat. Te simti singura si plictisita si nu ai cu cine sa vorbesti. Dar asta vrei sa faci? Sa vorbesti cu cineva sau sa faci altceva?
Daca sa vorbesti, atunci... sigur trebuie sa gasesti pe cineva pe acolo. Daca nu... poti intreba orice pe acest site (sau ma rog, aproape orice big grin ).

Daca vrei sa faci altceva, atunci fa ceva ce nu ai mai facut pana acum de exemplu. Invata un lucru nou sau iesi pe afara. O sa se iveasca intamplari la tot pasul, trebuie numai sa fii atenta la ele.

Ce iti place tie sa faci cu adevarat?

Pana una alta... o zi frumoasa sa ai! Si o sa ai ^_^

| Mosotti a răspuns:

Pai tu nu ai pasiuni de casa? Sunt atatea de facut si daca nu vb cu nimeni, filme, jocuri pe calc, pe telefon, documentare, emisiuni, te mai uiti pe Youtube ce mai zice unul si altul despre diverse, mai citesti ceva in n domenii, mai inveti ceva.
Mai faci un rebus, un sudoku.

Ai multe de facut.

| Dismally a răspuns:

Gasesti persoane cu care poti vorbi. Nici nu e nevoie sa iesi afara, poti vorbi la telefon sau pe una din aplicatii. Asta daca vrei socializare, daca nu poti sa te uiti la un film sau nu stiu, ce iti place tie.

| CostinAlamariu a răspuns:

Citește. Vezi ce au alții de zis și asculta-i prin operele lor

| Invictusman a răspuns:

Poți vorbi cu mine dacă vrei, și eu sunt singur.

| PesAdrianYT a răspuns:

Poti vorbi cu mine pe FaceBook Uite aici un link:https://www.facebook.com/barbu.adrian.986/