| skriil a întrebat:

As vrea sa stiu daca si voua vi s-a intamplat vreodata tampenia asta,pentru ca mie mi se intampla tot timpul.
Atunci cand imi doresc ceva foarte mult,nu obtin acel lucru,mai ales cand sunt sigura ca il voi avea cat mai curand.
SI in momentul in care nu ma astept sa obtin ceva sau sa se intample ceva,exact aia se intampla. De ce? Patiti si voi la fel? Ce ar trebui sa fac? Recunosc ca sunt foarte obsedata de rezultat sau de ceea ce vreau si nu stiu cum sa fiu altfel, niciodata nu obtin.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nu. De obicei daca imi doresc ceva, obtin.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu ar trebui sa fii sigura de nimic.
Nu ai de unde sa stii ce iti rezerva viitorul. Ceea ce ai patit tu sunt niste cazuri particulare. Daca ai patit o data sau de cateva ori nu inseamna ca ti se va intampla mereu.

| RoseBlack01 a răspuns:

Da. Poate nu esti sigura pe tine? Sau pur si simplu din cauza...soartei? Eu acum vreun an imi placea de un baiat si abia asteptam sa-l vad si cand ma gandeam la el nu-l vedeam, iar cand nu ma gandeam la el il vedeam. Straniu, nu? rolling on the floor