| Shane a întrebat:

Hei. Uneori imi trece prin minte un anumit lucru. De exemplu ca se va intampla o situatie..sau ca cineva va spune ceva. Peste cateva secunde sau chiar 1 minut se intampla acelasi lucru. De ce? laughing
Voua vi s a intamplat asta vreodata?
Astept parierile voastre. Funda

1 răspuns:
| PandaEcrazy a răspuns:

Da, mi se intampla, si este ceva normal. o data ce tu te gandesti la un lucuru, si el se intampla, este din cauza ca nu numai tu te gandesti la acel lucru. de exemplu daca o persoana spune exact ceea ce gandesti tu este pentru ca si ea se simte in aceeasi situatie ca tine si logic ca exact cuvintele alea ii vin si ei sa le zica