| Roxii33 a întrebat:

Heii
Daca ai avea un copil, ce ti-ar placea sa mostenesca de la tine? big grin

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu vreau să-mi semene prea mult, deorece va suferi! Își va considera viața un calvar, o prostie, și nu se merită acest lucru!
Vreau ca viitorul meu copil, să-mi moștenească ochii, deoarece toate persoanele mi-au spus că am niște ochi frumoși, reci, neîntâlniți! De asemenea, vreau să aibă puțin din talentul meu de a desena!
Îmi mai doresc totuși să aibă mai multă încredere în el, dacât am avut eu în mine!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am un copil si cred ca mi-a mostenit ce e mai rau....naravul

| Musique a răspuns:

Să poată zâmbi indiferent de situație, să găsească în orice ceva frumos.
Ăsta e singurul lucu pe care aș vrea cu orice preț să-l moștenească.

| SimonaCristina a răspuns:

Ochii de un albastru de metil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau copii.

| Florenta16 a răspuns:

Calitatile vocale, si cele de pictura, si mai ales modul de a rationa!

| Veromi321 a răspuns:

Inteligenta, frumusetea si caracterul.

| anutsa55 a răspuns:

Pai in primul rand caracterul meu. Dupa probabil ochii, sau forma fetei. astept intai sa vad cu cine ma voi marita si cum va arata tatal laughing) :* pupici