| xDienuta10x a întrebat:

Heii imi puteti spune povesti cu fantome.NU vreau site-uri ci povesti traite de voi sau auzite. Du funda

8 răspunsuri:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

1. nu ma intereseaza funda ta
2. altceva mai vrei?

| antantonio88 a răspuns:

Dacă o povesteşti cuiva:legenda spune că sub locul pe care ne aflăm era un cimitir.primarul a hotărât să il dărâme. spiritele au auzit şi au bântuit primarul... poţi continua TU!

| xDienuta10x explică (pentru antantonio88):

Si ma gandesc ca l-au omorat si l-au dus cu el

| antantonio88 a răspuns (pentru xDienuta10x):

Posibil...

| xDienuta10x explică (pentru antantonio88):

Scuze am vrut sa scriu ca l-au omorat si fantomele l-au dus pe el si a bantuit primaria si v-a avea de gand sa il omoare pe presedintele tarii

| antantonio88 a răspuns (pentru xDienuta10x):

Cum vrei TU!

| vladracul a răspuns:

Ghostthrill.com - e mai mult decat un site cu povesti