| Deidara554 a întrebat:

Heii happy. Scriam la Yahoo Mesenger la status si am apasat din greseala niste taste [nu mai stiu care] si acum pagina de la Google este completa [Pe tot ecranul] adica fara linkurile si aplicatiile de sus. Si acum ca sa inchid google trebuie sa tin mouse-ul acolo sus pana apar acelea, si daca iau de acolo mouse-ul dispar.Help please ^_^. Funda si vot ^^

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Din cate ai spus tu aici cam stiu despre ce este vorba(mi s-a mai intampla);

apasa tasta "BACK" şi tasta"F11" in acelasi timp si vezi ca s-ar putea sa se refaca imediat:p

2 răspunsuri:
| Fabianmarian a răspuns:

Apasa pe F11 sau F12(nu mai stiu care)

| Ţepeşu a răspuns:

Apasa F11.