| IzzyX a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA DE AJUTOR! maine e ziua fratelui meu si nu stiu ce sa ii cumpar. Face 16 ani.(momentan nu am bani, dar ma descurc, asa ca nu intrebati de buget) vreau sa fie ceva dragut de care sa isi aminteasca. Multumesc. FUnda!

2 răspunsuri:
| TraficantaaDePessos a răspuns:

Va aprecia daca ii faci tu un cadou( Ma refer ceva facut de manutzele talebatting eyelashes dar merge doar daca te pricepi)) Daca nu poate un parfumbatting eyelashes Sau fa un tablou cu o poza cu el de cand era mik, ori cu toata familiabatting eyelashes daca ii faci un cadou din dragoste sigur va apreciahappy

Sper ca te-am ajutat:-xx`

| dancar a răspuns:

Pai daruiestii si tu ceva din lucrurie tale care ii place lui la tine,, s-ar bucura,,