| AnneHere a întrebat:

Heii TPU kiss!
Am observat de ceva timp ca multa lume face glume pe seama lui Justin Bieber. Eu una nu am nimic cu tipul.
Voi ce parere aveti despre el? >:

14 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Vai,eu il ador, cum arata, cum canta. fenomenal. Eu una nu ma pot uita la videoclipuri pentru ca imi ramane el mereu in minte.:X il adoooor. funda?

| Fridăm a răspuns:

N'am nici o părere. Nu mă pasionează, nu'i ascult muzica, nu mă interesează viaţa lui, aşa cum nici pe el nu îl interesează viaţa mea. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ceva timp? laughing Încă de când a debutat în " industria muzicală " a fost luat la mişto de toată lumea.

| AnneHere explică (pentru anonim_4396):

Eh..Nu am vrut sa-l pun chiar intr-o lumina rea! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnneHere):

Nu poţi pune într-o lumină rea pe cineva care are mai mulţi oameni ce-l detestă, decât oameni care-l plac.

| Deliα a răspuns:

Se drogheaza

| AnneHere explică (pentru Deliα):

Nu am auzit pana acum de zvonul asta, dar am auzit de multe ori spunanduse ca ar fi gay x_x

| Deliα a răspuns (pentru AnneHere):

A zis pe prima tv ca se drogheaza si e speriata masa ca o sa moara.

| AnneHere explică (pentru Deliα):

Neah..Eu zic ca si-a facut asta cu mana lui!winking

| LetMeHelp a răspuns:

Nici eu nu am nimic cu el.Dar vad si chestii despre el pe fb..Ma rog, e un pustan care canta laughing Atat vad eu la el.Totusi,nu pot sa spun ca nu rad cand se face o gluma pe seama lui. big grin

| AnneHere explică (pentru LetMeHelp):

Si eu rad cand se fac glume pe seama lui laughing, dar nu am nimic cu el.
Chiar nu-mi pasa ca-i gay sau ca se drogheaza... pentru mine e un tip normal!winking

| LetMeHelp a răspuns (pentru AnneHere):

Exact.winking

| ORDKEO a răspuns:

E un pust care canta dragut, ala nu e barbat, adica eu oricum sunt genu de femeie care imi plac barbatii mi barbati adica pe la vreo 30 asa, nu pustanii care nu au nimic in cap.

| ORDKEO a răspuns (pentru ORDKEO):

Scuze pentru greseli