| EllaElly123 a întrebat:

Heii,TPU! De vreo 2 saptamani am matreata..ma mananca capul si au aparut si un fel de "coji" care cad cand scutur parul.Inainte foloseam Shauma si un balsam...mai nou am incwput sa folosesc un sampon anti-caderii parului..de atunci a cam inceput chestia asta cu cojile astea si matreata e mai multa straight face ce trebuie sa fac? sad Dau funda!

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Foloseste Head & Shoulders, maseaza pielea capului usor nu cu unghiile, clateste bine si garantat dupa cateva spalari o sa scapi de matreata. Ti-o spun din propria experienta.

| Robert_Robi_1996 a răspuns:

Sa te speli pe cap laughing