| Kqzu97 a întrebat:

Heii TPU...Maine trebuie sa i-au un colet de la posta dar nu pot ajunge sa-l i-au pot trimite pe altcineva cu buletinul meu sa-l ia? Cei de la posta il va da?

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Da.asa a patit si sora mea.era racita si nu putea merge, asa ca a chemat o colega cu bicicleta, i-a dat avizul si buletinul si dupa aia, a venit colega cu pachetul si a zis ca nu era nici o problema. funda?

1 răspuns:
| Esperança a răspuns:

Da.Nici eu nu mă duc la poştă să ridic colete, trimit pe altcineva şi mereu ridică fără nici o problemă.
O zi bună!