| OaieBlonda a întrebat:

Daca cineva a pus un colet la posta astazi(marti) maine ajunge?

5 răspunsuri:
| Blink182 a răspuns:

Nu,prin posta vine cam in 4-5 zile, iar prin curier vine in maxim 24 de ore, de obicei a 2-a zi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Glumesti, prin posta romana in 24 ore? o sa iti vina in 4-5 zile

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu o să ajungă.
Așteaptă 2-3 zile măcar...

| thegatekeeper a răspuns:

Daca l-ai trimis in sistem ramburs normal, va ajunge in 3-5 zile, in functie de cat de departe e localitatea unde l-ai trimis.

| motan444 a răspuns:

Depinde cum il pune normal sau urgent o sa te anunte cei de la posta ca ai un colet de ridicat sau poti sa treci tu pe la iei sa intrebi