| BiibiiBaaa a întrebat:

Vreau sa descarc muzica din pc in telefon, [Nokia c3 01 ] si am un cablu usb care cred ca este doar pentru poza, exista si pentru muzica? sau este unul si acelasi. thinking,

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti incepator.In cazul asta cu un singur cablu poti transfera toate genurile de date(foto, video, audio). Succes.

| BiibiiBaaa explică (pentru darrio2007):

Pai nu merge explica-mi si mie te rog ce sa fac thinking

| BiibiiBaaa explică (pentru darrio2007):

L-am descarcat si etc. si dupa se incarca o linie alb cu albastru, nu se incarca, zice a in cateva minte, pe naibi ca nu se incarca straight face.ce sa fac?

| darrio2007 a răspuns (pentru BiibiiBaaa):

Ar fi trebuit sa mearga.Chiar nu mai stiu.