| Allyson196 a întrebat:

Heiilove struck
Cum schimbi adresa de e-mail la facebook?
Vreau sa pun alta dar nu stiustraight face
thxhappy

2 răspunsuri:
| VinnieMmM a răspuns:

Clik acolo unde scrie despre. In dreapta iti apare Date de contact si Editeaza. Dai clik pe Editeaza si primul arata Adreasa e-mail dai clik pe Adauga/Sterge email. Iti apare primar si sub Adauga inca un cont de e-mail dai acolo, scrii e-mailu si dupa ai 2, daca vrei la lasi daca nu il stergi pe cel primar. ( fundita?big grin)

| SorinaFelina a răspuns:

Pai incepem cu inceputul mai intai localizezi bara albastra in care vor aparea urmatoarele :

-Numele
-Cauta prieteni
-Acasa
-Apoi apare o sageata mica in jos e cam usor de observat
Dai pe ea in jos si iti vor aparea alte optiuni printre care:
Setarile contului
Apesi acolo si iti vor da mai multe optiuni.
Acolo pe al 3 -lea rand va scrie :E-mai
iti scrie e-mailul pe care e facut accountul tau si scrie in stanga editare sper ca te-am ajutat tot ce pot spune e Succes!(Funda?puppy dog eyes)