| Pawy a întrebat:

Heii::X Voi ce credeti despre Milan Stankovic si G-Dragon? Cine are un stil mai original? A cui melodii sunt mai reusite si mai bune? Vreau sa aflu parerea >fanilorbig grin

Răspuns Câştigător
| Anonim_2267 a răspuns:

Normal ca Milan e mai talentat.are o voce mult mai buna si se vede ca e mai orginal.nu ai cum sa compari vocea lui Milan cu cea a lui G Dragon.Asta e parerea mea! Milan e cel mai tare...si in plus are cel mai frumos zambet.

4 răspunsuri:
| AngelZuZuLove a răspuns:

Da milan si cine vrea sa vb cu el pe facebook si cine gaseste melodia face in romana ii aflati si contul

| Diana_6484 a răspuns:

Milan e cel mai tare si are o voce super cool...iar G-Dragon nu e asa de coolwinking:*

| Anonim_2267 a răspuns:

Cum poti sa il compari pe Milan,care e atat de talentat,cu o voce asa de buna,asa de original, cu G Dragon? El nu are nimic propriu.le-a impumutat toate de la cineva mult mai talentat decat el, adica Milan!

| Milansolo a răspuns:

Bună.
Ufff. Păi acum logic că Milan Stankovic! Şi am să'ţi spun şi de ce.Păi are o voce extraordinară, el chiar poate cânta spre deosebire de alţii.Se îmbracă foarte frumos si asortat.Se poartă excelent cu fanii... Sunt mii de motive. Nu am de ce să le înşir pe toate că tot la concluzia Milan is the best ajungem.happy.