| Lorry14 a întrebat:

Heiii:*. Cum pot sa scot pe cineva de la prieteni pe facebook? Fundita!

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

DAi pe profilu respectiv si dai in stanga pe prieteni si dai sterge din lista de prieteni. funda?

| Lorry14 explică (pentru Jameson):

De fapt acum mi-am dat seama ca nu e bine ce ai zisstraight face. Asa sterg doar activitatile lor nu si prietenii din lista mea. oh go on

| Jameson a răspuns (pentru Lorry14):

Am gresit in dreapata nu in stanga. Dai pe profilu respectiv dai acolo la prieteni langa mesaj si dai ultima optiune.