| anonim_4396 a întrebat:

Heiii, deci eu is racita si nu merg azi la scoala si la testul din verb la romana am luat 2 straight face azi a adus diriga testele si mi-a spus o colega[eu am at testul cand am fost racita] si imi iese media la romana daca am trei de 5 si 5 in teza, cu 2 ala... cat imi iese?

5 răspunsuri:
| kittyshor a răspuns:

4,43 worried. fatuc-o ai cam dat de draq straight face depinde de profa... daca te-ai inteles bine cu ea si daca ii ok.iti da. daca nu.iti dai corigenta in vara straight face sad c naspa...

| Asdffd a răspuns (pentru kittyshor):

E diriginta mea, si am aflat ca am luat 3 straight face nu 2.

| kittyshor a răspuns (pentru Asdffd):

Ai trecut big grin laughing 4, 62 laughing) felicitari laughing

| Asdffd a răspuns (pentru kittyshor):

Ok...uhh.`

| 3TeoDora3 a răspuns:

Iti iese 4.43straight face...imi dai fundita?