| Biiiancaa a întrebat:

:-), Sunt impreuna cu un baiat de o saptamana si o zi, ( ne iubim ff mult ), si am vorbitt foarteee multee, darr nu stiu ce am maii putea vorbi! Ma puteti ajuta? thinking
>----- Catt maii repede va rog! :-X
>----- Dauu fundita :-)!

6 răspunsuri:
| val31989 a răspuns:

Hei laughing..am fost in situatia ta laughing, dar tot nu am gasit ce sa vorbim.Pai poti sa-l intrebi cît mai multe despre el...ce asculta, ce genuri de filme priveste...
Intreaba-l si tu ceea ce vrei sa afli de la el.big grin
Mai multe nu stiu happy

| Chronicles a răspuns:

Bună!

Păi întreabă-l câteceva despre el, de exemplu: ce genuri de filme îi plac, ce muzică ascultă, ce crede el despre tine, ce îi place sa facă în timpul liber, încercă sa vezi cum priveşte el lucrurile. Orice ai vrea să afli despre el. Îl intrebi despre familia lui, cum se simte, ce a facut el în ziua respectivă,
împărtăşiţi-vă unul altuia secretele, ideile, sentimentele, trăirile. Îi faci complimente, încearcă să pari inocentă şi draguţă, dar să nu exagerezi.

Sper ca ţi-am fost de ajutor! Te pup, pa pa!

| Biiiancaa explică (pentru Chronicles):

Heiii! :* Vad ca te pricepi la chestii din astea happy, dar stiu ce genuri de filme ii plac, despre familie, ce muzica asculta si altele... Alte idei mai poti sa-mi dai? happy :*

| Biiiancaa explică (pentru Chronicles):

Heiii! :* Vad ca te pricepi la chestii din astea, dar stiu ce genuri de filme ii plac, despre familie, ce muzica asculta si altele... Alte idei mai poti sa-mi dai? :*

Răspuns utilizator avertizat
| Petronelaa a răspuns:

Pai intreba-l ce a facut in ziua respectiva, ii povestesti si tu ce ai facut si va mai luati de acolo.