| HurremSultan a întrebat:

Heiii TPU happy am o rugaminte, cu ce as putea sa mai ma imbrac la scoala? nu mai am ideiii crying

Fundisssa love struck

2 răspunsuri:
| missnuuita a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci in niste blugi stramti:Xun tricou albastru(sa zicem) si basketi:X:Xsi parul l-ai putea prinde intr-o coada sau pe spate si niste ochelari de soare pe cap:X

| missnuuita a răspuns:

Ai putea sa iti iei niste blugi stramti,un tricou albastu sau gri(sau orice alta culore care iti place), parul prins intr-o coada sau pe spate si niste ochelari de soare pe cap, crede-ma arata super:X