| LoveBeiiBii a întrebat:

Heiii`love struck!
Cine ma poate ajutabatting eyelashes?
Imi place de un baiat...si de acelasi ii place si prietenei mele, el s-a combinat cu prietena mea cu ajutorul meu rolling eyes. pentru ca credeam ca asa e mai bine, dar de cand e cu ea.tot mai bine se intelege cu mine, ne vedem tot mai des, ne-am apropiat foarte mult, dar prietena mea nu stie.
Ce ar trebui sa fac? sa tin in mine si sa nu afle nimeni? sau sa ii spun ce simt si lui si prietenei mele rolling eyes sunt atat de confuza sad...Multumesc Celor care ma ajutabatting eyelashes...Primesc Funda:*

3 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Data viitoare cant te vezi cu el intreaba-l cu cine vrea sa fie. Daca alege sa fie cu tine trebuie sa ii spui prietenei tale.

| Jennny a răspuns:

Off:-s
complicatstraight face
eu cred ca ar trebui sa ii spui mai intai prietenei talethinking sa vedem ce spune...iar apoi poate o sa va intelegeti cumva sa mergeti sa-i spuneti si luithinking asta bine inteles daca prietena ta e de acord, sau daca este o persoana intelegatoare.big grin
dar din moment ce tu i-ai ajutat sa fie impreuna credd ca te va intelegethinking sau poti sa il intrebi pe el mai intai daca te place si el^^
dar orice ar spune trebuie sa ii spui si prietenei tale.happy din moment ce tu i-ai ajutat sa fie impreuna nu ar fi frumos din partea ta sa te bagi asa fara sa-i spui si ei...iar pe de alta parte ar trebui sa te inteleagabatting eyelashes.

Cel putin asa vad eu lucrurilethinking Tu faci cum crezihappy. Sper ca te-am ajutat love struck

| Ureniuc a răspuns:

Eu as proceda asa: i-as spune la baiat ca-l plac si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine sau cu prietena ta. Si daca vrea sa fie cu tine trebuie sa-i spui prietenei tale cat mai fruum> sper ca te-am ajutat daca da fundita"X;*