| kleorys a întrebat:

Hellllo TPU, vreau sa intalez windows 7 pe calculator, dar nu vreau sa formatez hard disk ul... mi am downlodat ceva filme si adevarul e ca nu mai a chef sa l mai downlodez din nou... ce trebuie sa fac? pareri? funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Filmele le muti in partitia D, E...sau ce litere mai ai tu.
windows-ul il instalezi in partitia C si doar acea partitie va fi reformatata! (deci :formatezi doar partitia pe care instalezi windows-ul)

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Eu zic sa mai downloadezi din nou filmele ca windows 7 e unul super(stiu asta pentru ca si eu il am)

| LucianGabriel a răspuns:

Pai incearca sa remodifici dimensiunea partitiei.Gasesti foarte multe programe cu care poti face acest lucru.
Uite mai multe tutoriale aici http://www.videotutorial.ro/? p=3395

Gasesti foarte multe pe site. Poti folosi si google sa scrii redimensionare partitii.

Ti-as explica mai multe dar cand cauti singura intelegi mai bine.

| kleorys explică:

Da dar pe celelalte partitii nu am locwinking si acolo e plinbig grin