| kleorys a întrebat:

Helllo TPU! Am si eu o nelamurire...am primit ieri microcasti pe timpan (da pentru copiat la examene laughing ) dar nu stiu cum sa le folosesc... ceva pareri?! A folosit cineva?!

1 răspuns:
| IoNuTzZ_4380 a răspuns:

Sall e foarte simplu, la ele trebuie sa ai o mufa, depinde de care ai...asa si ai firul de la casti, ala trebuie sa il pui la gat pe sub haina, camasa ce vrei uh. Castile sunt micute si se introduc in ureche, trebuie sa ai un mic betisor cu magnet sau un fel de penseta mica cu care sa le bagi in ureche. Fii atent, cand le bagi trebuie sa le dai drumu in ureche si cand auzi,, poc'' inseamna ca s-au dus undre trebuie, iar ca sa le scoti lasi capul pe o parte si trebuie sa iti cada singure. App trebuie sa ai si o baterie de 9 V din cate stiu. Succes!