| enemyhay a întrebat:

Salutare. as vrea sa stiu unde pot gasi acele mici casti cu microvibratie pe timpan, pentru copiat la examene...am restul dispozitivului, ma intereseaza doar cativa micromagneti din aceia, daca stiti cumva un user pe okazii care vinde doar acele bobite, separat, lasa-ti-mi si mie un link aici va rog! multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ElenaLove20 a răspuns:

Daca chiar vrei sa iei examenele trebuie sa faci un lucru e ceva ce se numeste invatat bagati mintile in cap si nu trisa pana la urma te va descoperi cineva gadeste bine daca trisezi nu vei ajunge niciodata sus

| DeNyS a răspuns:

Au cei de la www.copiaza.com sau pe www.fara-restante.ro