| Gamerita a întrebat:

Hello:3 Chestia cu viata din palma(Linia vietii din palma) e adevarata?

9 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Chiromantia este un hocus pocus pentru creduli laughing

| Gamerita explică (pentru evenso):

Nam inteles nimic in afara de creduli da ma rog mersi laughing))

| Gamerita explică (pentru evenso):

Mersi blushing

| benny a răspuns:

E adevarata daca esti superstitios

| Gamerita explică (pentru benny):

Nu sunt happy eu cred...

| ConducereaLumi a răspuns:

Conteaza ce linie tiai ales ca poate iti atrage atentia si e adevarata rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing

| Gamerita explică (pentru ConducereaLumi):

Mai. linia vietiirolling on the floor hai k nusa sa proasta. laughing)))))))

| Valy93 a răspuns:

Acea "Linie" este pur si simplu o incheietura laughing cu ajutorul careia strangi mana si o indoi in anumite pozitii tongue. Nu ca e linia vietii si nu mai stiu ce... Astea-s de domeniul trecutului din batrani tongue