| NoMusicNoLife a întrebat:

Plz raspundeti-mi si mie la urm intrebare : daca am in palma linia vietii intrerupta, mor mai repede? E adevarat? Am de ce sa-mi fac griji? Toti prietenii mei au linia vietii continua, si membrii familiei la fel, doar eu o am intrerupta... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Ia un cutit si taie-ti mana ca sa nu mai vezi linia aia raised eyebrows
Cititul in palma... e o prostie! Nimic adevarat! laughingNu tot ce zboara se mananca. Ce legatura are linia din mana cu cati ani o sa traiesti?
Nu te mai prosti si vino cu picioarele pe pamant.Nu iti fa griji datorita unei linii din palma.Traieste-ti viata si lasa prostiile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si a mea e intrerupta eu stiu ca patesc cevahee hee dar nu vreau straight face