| anonim_4396 a întrebat:

Hello! As avea nevoie de mailul unui nutritionist ceva sa ma ajute sa slabesc si sa scap de celulita.Am incercat cu creme, cu zat si tot nu trece.MA DISPERA! Am mancat 2 saptamani numai banane cu lapte ca cica slabesti.Imi rup picioarele cu masaje anticelulitice si fac si sport.Care ma ajuta dau funda, vot si tot ce vrealaughing.Ms anticipat.:*

2 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Buna. Foloseste un tratament de la herbalife si vei avea succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti cont pe femininis. ro si vei vedea zilnic la rubrica dieta si sport o noua metoda de a scapa de celulita, daca ai vointa vei reusi!