| katherine585 a întrebat:

Hello...cum pot sa eliberez memorie spune ca nu mai am ...si nici nu mai am ce sa sterg.stiti vreo metoda?

2 răspunsuri:
| blondu_9020 a răspuns:

Http://download.cnet.com/ccleaner/ downloadeaza prog asta,instaleaza-l si pune-l la treaba;),asta iti mai elibereaza din memorie, sa nu te gandesti ca o sa iti elibereze ft mult dar oricum;), daca ai prb lasa-mi un msj

| carbonzero a răspuns:

Click dreapta pe hard-ul unde ai windows properties si click pe disk cleanup... FUNDAbig grin?