| Karlitta a întrebat:

Hello! Daca amestec 3 creme de celulita efectul va fi triplu?

3 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Nu fa vi triplu celulita nu se duce asa usor trebuie sa ai rabdare, masaje corecte pentru celulita, alimentatie corecta, multa apa bauta si cam in cateva sapt.de lupte vezi si rezultate.Depinde si in ce grad de celulita esti ca daca e mai avansat e mai greu ea se reduce din interior spre exterior.

| Kasia a răspuns:

Nu.De ce sa le amesteci pana la urma?
Foloseste-le separat asa cum trebuie.Cred ca stii ca nu e de ajuns sa folosesti crema si ca daca alegi doar varianta de a aplica ceva pe piele eforturile tale sunt egale cu 0.Trebuie sa bei cel putin 2 l de apa, sa mananci sanatos si sa faci mult sport.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar nuuuuu