| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Hello TPU! Am dintii galbeni si vreau sa mi-i albesc, insa eu port aparat dentar permanent si mi-e frica (,) ca daca voi folosi pasta de dinti speciala sau tratamente zonele pe care e lipit metalul aparatului vor ramane galbene cand il voi da jos. Deci ce sa fac? E adevarat ce cred? Sa folosesc tratamentul?

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Du-te la un dentist.

| ginaosar a răspuns:

Vezi aici http://edent.cabanova.com/albirea-dintilor.html
Este foarte bun sper sa te ajute

| Anonim0078965 a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic stomatolog.Cel mai sigur iti raspunde el la aceasta intrebare si poate sa iti recomande si o pasta de dinti care sa dea rezultate. Sper ca te-am ajutat!