| deeaisabela a întrebat:

Hello TPU am o mica problema cu inaltimea am 15 ani si am 1.61 in inaltime credeti ca o sa mai cresc ceva in inaltime
adica cat mai cresti dela 15 ani eu am auzit de la niste prieteni ca nu prea, am consultat un medic si medicul mi-a spus ca am o inaltime normala pentru varsta mea! Guys dau fundita la cine ma ajuta este foarte important pentru mine multumesc...

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Care este problema? Ce, baietii te plac mai mult daca esti mai inalta decat ei? Multi sunt atrasi de fete mai scunde, ca tine. Daca esti sedentara, mai sus de 1.68 nu cred... Daca faci si tu baschet sau inot poate treci de 1.75! Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste exerciții te vor ajuta:

http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/

| izabella0005 a răspuns:

Uite eu cred ca o sa cresti. Poate acum esti prea josuta, dar cind vei mai creste o sa fii mai inalta.