| SanziiAndry a întrebat:

Hello, TPU! Am un telefon,, Samsung GT-E2121B GPRS Dual Band" si as vrea sa va intreb ceva:
O vreme mi-a mers internetul pe telefon, dar acum nu imi mai merge... Si nu stiu ce sa fac imi apare:
Erore: Legatura cu serverul pierduta
Ce sa fac? (Va rog raspunsuri cat mai rapide!)

Răspuns Câştigător
| dragonul96 a răspuns:

Mi se pare ca nu ai instalat corect setarile pentru.internet mai verifica.asa imi aparea si mie. si fii atent dupa ce instalezi setarile stingi telefonul stai vreo doua, trei secunde si il aprinzi

1 răspuns:
| Felecan a răspuns:

Am patit si eu la fel.am si resetat telefonul si l-am lasat inchis mai mult de 4 ore,dar deageabaam instalat setarile iar si air si manual si automat,dar e gata,cred ca e stricat modemul din el, sper sa nu fie asa, apelurile le pot face si primi