| D3nys02 a întrebat:

Am si eu un Samsung gt-e2121b si nu imi ma citeste nici o cartela imi scrie,, Telefon Blocat"si nu stiu cum sa il deblochez ii stiu parola dar nu merge! Ce trebuie sa ii fac? Si daca il duc la un centru de telefoane sa mi-l repare cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ai bagat de prea multe ori codul pin gresit? O astfel de reparatie ar trebui sa te coste minim 20 lei maxim 100.

1 răspuns:
| ufromupps a răspuns:

Daca mai ai garantie pe telefon nu te costa nimic.
Daca nu, atunci nu te costa mai mult de 50 de lei. Ca totusi, e un telefon mai simplu.