| King18name a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa postez ceva pe un blog, dar nu am idei! Cine are vreo idee? dau Funda pentru cea mai buna idee!

13 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

O poveste de dragoste trista.

| Seducatorul a răspuns:

Imi iei mie un interviu!

| King18name explică (pentru Seducatorul):

Merci de idee, e geniala laughing glumesc,
Ai ceva foarte interesant de zis? chiar ti-as pune cateva intrebari! laughing

| Seducatorul a răspuns (pentru King18name):

Sa-mi aduci aminte sa-ti povestesc ce-am patit in calatoria mea prin Thailandalaughing

| King18name explică (pentru Seducatorul):

Poti sa incepi sa povestesti. dar macar sa para reala! laughing

| andrei1237 a răspuns:

Sa scrii despre viata actorilor care iti plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă un tutorial despre cum se şterge un blog făcut pe degeaba.

| King18name explică (pentru anonim_4396):

Bravo, acum stai jos!winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru King18name):

Şi de jos tot acelaşi sfat ţi-l dau. Chiar ar fi un benefic un astfel de tutorial.

| King18name explică (pentru anonim_4396):

Ok, sfatul meu e sa nu vb. fara sa stii cum stau lucrurile! salut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru King18name):

Eu nu am cerut şi nici nu voi cere vreodată sfatul cuiva pe acest site, mai ales unei persoane care vrea să scrie ceva într-un blog dar nu ştie ce. Adio!

| MiruD a răspuns:

Iubire? Familie? Ceva din bucatarie. Acum depinde ce tema vrei tu sa abordezi.

| Locus a răspuns:

Ai putea sa postezi o povestire o imagine artistica sau o intamplare amuzanta.Succes