| HappyGirl4 a întrebat:

Hello TPU! Azi am fost invitata la ziua unui coleg si nu stiu ce cadou sa ii iau.Ma ajutati? App am doar 10 lei FUNDA!

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O agendă, un pix, dulciuri... Optează pentru ceva copilăresc. Oricum, prietenia voastră valorează mai mult decât cadoul ce i-l oferi.

| LivingLouder a răspuns:

Cu 10 lei nu prea ai ce gasi, dar poti sa ii iei o carte... dar asta depinde si de ce varsta este.

| aDEeLAa a răspuns:

Eu as fi comandat un set de parfum, un gel de dus nu stiu poate gasesti ceva. Poate iti mai dau ai tai 5 lei...si te duci la un magazin si ii iei un set ceva.Nu stiu....ai putea sa le ceri parintilor tai sugestii, poate mai primesti si cativa bani in pluswinking Bafta si distractie placuta :*!

| HappyGirl4 explică:

Are 12 ani

| PerfectStudioSuceava a răspuns:

Un papion/cravata fain/a sau casti(sunt la carrfur unele faine la vreo 30 ron). daca nu o acadea mare mare ca sfarsit de copilarie. daca nu.fa-i o carte de vizita..si zii ca asa trebuie sa se prezinte de acum incolo in fata unei fete.

| 1mihai3 a răspuns:

I-ai o minge sau un tricou.

| 1mihai3 a răspuns:

Sau dai banii cash. Sa isi ia el ce vrea.

| shubba2013 a răspuns:

Pai dac ai atat de multi bani ....mai bine dai un cadou facut de tine gen o bratara