| M3joavdf536ndhuj837gshy24sky45nshjd a întrebat:

Pe 15 februarie este ziua mamei mele si nu stiu ce cadou sa-i iau.Ma puteti ajuta si pe mine? va rog

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Pai mai intai flori! Si ai putea sa ii faci o surpriza gatind ceva foarte usor! O ciocolata un portmoneu o felicitare ceva din suflet! Sau ai putea sa ii dai o paleta cu farduri sau rujuri sau o pereche de pantofi sau niste haine! Dar cicolata si buchetul de flori sau o felicitare sunt aparent esentiale big grin

| CryForYourLove a răspuns:

Hmmthinking Cam in aceeasi situatie ma aflu si eu..si ziua mamei mele e tot acum in 15 si normal ca nu stiu ce sa ii iau..ma gandeam sa ii iau salarul laughing ca tot e 15 dar apoi m-am gandit sa o scot undevabig grin

| mariaxmaria a răspuns:

Buna! :*
Deci ce zici de un tort/ o prajitura, ( dar sa fie facuta de tine, cu siguranta va aprecia asta), un buchet de flori ( florile preferate ale ei ), si m-ai ma gandeam la o felicitarewinking ( in care sa ii scrii cat de mult o iubesti si cat de importanta e ea pentru tine ). Succes! :* App. Funda?