| 84738493 a întrebat:

Hello TPU! M-am gandit sa fac un club TPU anti-pupincuristi, prosti(Scuze de expresie), pitipoance, obsedati de stiti voi ce..., care au intrat pe acest site doar ca sa se afle si ei in treaba, nu sa ajute lumea, care posteaza intrebari la categorii nepotrivite etc! Voi ce ziceti? Daca vreti sa va inscrieti lasati comentariu aici. Poate impreuna vom reusi sa scapam de ei peim voturi stupid, nefolositor si raportari. Vom avea o "tinta" in fiecare saptamana si poate reusim sa "facem curatenie" devil. Voi ce parere aveti? Va inscrieti? big grin

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Spune-mi și mie, de ce vrei să-ți pierzi timpul cu așa ceva și nu cu ceva mult mai util? Mi se pare o prostie, dacă nu îți convine nu-i bagi în seamă și gata. Și-s o grămadă de useri inteligenți care sunt pe site pentru mișto, să se distreze. Și ce dacă? Fiecare își vede de treaba lui. E simplu.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru aliceinchains):

As vrea, dar cam is user junior... dar pot face altceva, nu sa votez... gasesc eu cewinking. Deci, ma voi inscrie pentru patrie! SoulBreaker

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Cand am scris ''SoulBreaker'' m-am semnat.