| LanoDeljek a întrebat:

Hello TPU! Stie cineva cam in cat timp se efectueaza livrarea unei comenzi plasate la altex? In raspunsul de pe mail(comanda ta a fost plasata...) nu precizeaza si o data de livrare sau vreun interval...

2 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

Pai ei iti zic ca, comanda a fost plasata in senseul ca urmeaza sa fie primita de o firma de curier si dupa ce va fi primita vei primi o instintare, mail telefon ca va ajunge sau ca a fost primita de un curier si va fi livrata in jurul datei de x, de obicei dureaza cam 2 3 zile sa vina comanda.

| Saltbae a răspuns:

2-3 zile de când ai plasat comanda, depinde și de stocurile lor.