| OneMode a întrebat:

Hello(u) TPU. Am si eu o intrebare. de 2 zile am niste probleme cu Yahoo! Am incercat cam tot ce se poate, reinstalat, alta versiune etc.
Tin sa subliniez ca am Wind 7 si cand deschid yahoo imi merge, pot sa vad cine ii online, sa ma pun online, sa trimit mesaj dar nu imi apare fereasttra de convorbiri unde pot sa vad ce scriu si ce mi se scrie doar daca trimit la mai multe persoane se trimite dar din nou nu imi apare nimic.

Funda daca reusiti sa ma ajutati. happy

1 răspuns:
| aLeXx0dRakuLa a răspuns:

Iti sugerez sa incerci o versiune mai veche a Yahoo-ului!