| Marius_1486 a întrebat:

am yahoo mesenger 10 de aproape un an si de cateva zile a inceput sa imi faca probleme, cand deschid fereastra de conversatie scriu mesajul si nu apare nici ce scriu eu nici ce scrie cealalta persoana l-am reinstalat de mai multe ori si nici un rezultat, multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Any_3777 a răspuns:

Am avut exact aceeasi problema. Uite aici solutiabig grinescarca yahoo mesenger tweaker, instaleaza-l si cand ti se deschide fereastra programului respectiv bifeaza"fix(i can't see what i type)" si se rezolva.Astept sa-mi spui daca ai rezolvat.Pa